O naší dílně

Naše tesařství se zaměřuje především na výrobu klasických tesařských konstrukcí, spojenou s moderními prvky a novými technologickými postupy za použití starých tesařských spojů a současných pracovních nástrojů. Důraz klademe na rychlou, přesnou a kvalitně provedenou práci. Nebereme rozdíl mezi střechou na rodinném domě, pergolou, rekonstrukcí nebo replikou historického krovu. Pro nás je důležitá řádně odvedená práce a spokojený zákazník.

Naše tesařství Vám nabízí tyto služby

Naše specializace

Specializujeme se převážně na zakázky malého a středního rozsahu jako jsou střechy rodinných domů. S našimi partnery zvládáme zakázky i většího rozsahu jako opravy a rekonstrukce střech činžovních domů a historických objektů.

Specializovaný
tým

Nejlepší
poradci

24/7

naše historie

Pracujeme od roku 1993

Máme více jak 25 letou praxi a za tuto dobu jsme získali nespočet zkušeností.

Pro zvýšení kvality práce procházíme každoročně řadou školení, kde se seznamujeme s novými trendy, technologiemi a výrobky. Úzce spolupracujeme se stavebním CAD konstruktérem a projektantem, a proto jsme schopni zajistit i navržení krovu s podklady pro stavební povolení. Klademe důraz na správné a účelné provedení práce se smyslem pro detaily.

Střechy na klíč

Na základě vašich požadavků jsme schopni zajistit všechny potřebné dokumenty a povolení pro výstavbu Vaší nové střechy na klíč.

Napište si o kalkulaci zdarma.

Náš tým

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Arcelia Andujar

Carpenter

Heriberto Stoa

Carpenter

Eula Mcmath

Carpenter

Zachariah Sargetakis

Owner

Potřebujete tesaře?

Získejte kalkulaci zdarma!

VOLEJTE :

774 637 945

+